Internal Control Junior Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodow korporacja, skupiona wokół usług żywieniowych, obsługi nieruchomości oraz usług motywacyjnych. Jeśli masz pierwsze doświadczenia w obszarze audytu,kontroli wewnętrznej bądź compliance - ta rola jest stworzona z myślą o Tobie!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa, skupiona wokół innowacyjnych rozwiązań dla sprzedaży i HR. Należą do nich usługi gastronomiczne, obsługa nieruchomości oraz systemy programów lojalnościowych dostosowanych do potrzeb partnerów biznesowych.

Opis stanowiska

  • regularne przeglądy oraz testy procesów i czynności kontrolnych oraz raportowanie ich wyników do Zarządu oraz odpowiednich struktur w Grupie (planowanie i przeprowadzanie kontroli i audytów wewnętrznych)
  • przygotowywanie i aktualizacja map oraz opisów procesów w konsultacji z właścicielami procesów
  • Koordynacja procesu ewaluacji ryzyka zgodnie z instrukcjami z Grupy
  • koordynacja aktualizacji Rejestru Ryzyk, monitorowanie potencjalnych planów adresujących ryzyka, tworzenie Matrycy Ryzyk i dokumentacji
  • bieżąca komunikacja, współpraca i koordynacja działań związanych z systemem kontroli wewnętrznych pomiędzy wszystkimi działami Spółki, z audytorami i konsultantami zewnętrznymi
  • udział w opracowywaniu produktów audytu wewnętrznego i zapewnienie wykonania prac w uzgodnionych terminach (sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli i audytów)
  • nadzór oraz aktywny udział w tworzeniu oraz implementacji zaleceń po przeprowadzonych kontrolach
  • aktywne wsparcie w zarządzaniu obszarem Ethic&Compliance

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe (bądź w trakcie studiów)
  • minimum 2 lata doświadczenia w audycie / kontroli wewnętrznej
  • min. 3 lata w organizacji o złożonych i zróżnicowanych obszarowo procesach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2
  • umiejętności komunikacyjne, proaktywne podejście, chęć nauki, analityczne zdolności
  • kreatywność w zakresie spojrzenia na zastane procesy
  • chęć przyswajania wiedzy w dynamicznym środowisku pracy

Oferujemy

  • Zaplanowany proces onboardingu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach, w tym międzynarodowym (praca z regionem Europe)
  • Bliską współpracę z Zarządem
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Praca hybrydowa
  • Możliwość kreowania roli w przyszłości w zależności od własnego pomysłu i zaangażowania
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page