Antal Sp. z o.o.

Internal Auditor

Location: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, z rozpoznawalnym brandem w branży materiałów budowlanych, do stałej współpracy poszukujemy osoby na stanowisko Audytora Wewnętrznego (M/K).

Jako przyszły Audytor Wewnętrzny będziesz częścią dużej, międzynarodowej grupy, z rozpoznawalnym brandem wśród producentów materiałów budowlanych. Będziesz częścią zespołu finansowego współpracującego z Zarządem. Jeśli zatrudnimy Cię dla naszego Klienta (M/K), obejmiesz nowo utworzone stanowisko w firmie, które będzie wymagało stworzenia planu audytu, ustawienia i uruchomenia procesów.

To idealne stanowisko dla osoby, która myśli nie szablonowo i bez problemu potrafi budować relacje ze współpracującymi zespołami.

Jesteś osobą doświadczoną?

Możesz pochwalić się sukcesami w ustawianiu procesów audytowych od zera i tworzeniu systemu kontroli wewnętrznej?

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, a dodatkowo w spółce produkcyjnej?

To może być stanowisko idealne dla Ciebie! Spróbujesz?

Zadania jakie obejmiesz na tym stanowisku:

  • Opracowanie planów audytu wewnętrznego
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie audytu wewnętrznego (finanse, operacje)
  • Analiza planów oraz analiza ryzyka z rekomendacją dla Zarządu
  • Usprawnienie systemu kontroli wewnętrznej
  • Monitorowanie i rekomendacja działań wdrażających
  • Odpowiedzialność za identyfikację obszarów wymagających poprawy (wraz z rekomendacją biznesową)
  • Wsparcie organizacji w formalizowaniu proceduri integracji ich zgodnie z normami procedur administracyjnych i grupowych
  • Inicjowanie i przeprowadzanie szkoleń z procesów grupowych

Aby osiągnąć pełen sukces potrzebujesz:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów/ekonomii
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień finansowo-księgowych
  • Solidnego doświadczenia w dziale finansowym (chętnie firmy audytorskiej)
  • Znajomości języka angielskiego na minimum poziomie B2
  • Umiejętności analitycznych oraz wysokich kompetencji organizacyjnych, komunikacyjnych i świadomości biznesowej
  • Umiejętności budowania relacji z współpracującymi zespołami

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój na stanowisku pełnym wyzwań
  • Pracę w rozpoznawalnym brandzie, firmie będącej liderem w branży
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie 10-15 000 brutto

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl