Internal Audit Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Duża międzynarodowa Grupa Kapitałowa z sektora produkcyjnego

Tola Internal Audit Project Managera

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Grupy Kapitałowej z sektora produkcyjnego, poszukujemy doświadczonego, kompetentnego i zaangażowanego Kandydata na stanowisko Internal Audit Project Manager.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i wdrażanie programów poprawy efektywności jednostek biznesowych (m.in.: Sprzedaż, Zakupy, Produkcja, Logistyka);
  • Wdrażanie rekomendacji poaudytowych w jednostkach biznesowych;
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych (project management) wsparcie w mapowaniu oraz optymalizacji procesów biznesowych;
  • Wdrażanie nowych modeli biznesowych w wyniku działań audytowych;
  • Analizowanie danych oraz przygotowywanie prezentacji dla osób na różnych szczeblach w organizacji;
  • Współpraca z poszczególnymi jednostkami biznesowymi w zakresie wprowadzania rekomendacji poaudytowych i rekomendowanie rozwiązań we wprowadzaniu zmian.

Profil kandydata

  • 4-5-letnie doświadczenia w pracy jako Project Manager w obszarach biznesowych: sprzedaż, obsługa posprzedażowa, łańcuch dostaw, logistyka, zakupy, produkcja itp.;
  • Kilkuletnie doświadczanie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych/ biznesowych, doskonaleniu operacji i procesów w sprzedaży, zakupach, produkcji, logistyce;
  • Praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami (Lean, Kaizen);
  • Umiejętność rekomendowania rozwiązań, dzielenia się wiedzą w kontekście wdrażania rekomendacji poaudytowych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym - wyznaczania kierunków działania, prowadzenia zespołu przez zmiany;
  • Wysokie umiejętności w obszarze analizy, bardzo dobra umiejętność zarządzania projektami, wysoka samodzielność w działaniu, decyzyjność, wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2/C1, mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • Biegła znajomość MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Realna szansa na rozwój w międzynarodowej Grupie Kapitałowej z sektora produkcyjnego;
  • Możliwość wprowadzania zmian przyczyniających się do zwiększenia efektywności biznesowej, mitygacji ryzyka, jak również wzrostu rentowności biznesu;
  • Duża samodzielność w działaniu, poczucie wpływu na rzeczywistość biznesową, odpowiedzialność za kluczowe dla firmy inicjatywy;
  • Bardzo duża ekspozycja na biznes, współpraca z osobami na różnych szczeblach organizacji;
  • Praca w gronie ekspertów, z dużą wiedzą merytoryczną i wysokimi umiejętnościami miękkimi;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page