ManpowerGroup Sp. z o.o.

Instruktor Siłowni

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • aktywna pomoc i obsługa klientów siłowni
  • przeprowadzanie krótkich szkoleń dla nowych klientów
  • doradztwo w zakresie poprawnego wykonywania ćwiczeń
  • sprzedaż produktów oraz usług oferowanych przez klub

Wymagania:

  • ukończony kurs (trener personalny/instruktor siłowni)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

Oferujemy:

  • pozytywną atmosferę!
  • możliwość darmowego korzystania z siłowni po godzinach pracy
  • umowę zlecenie
  • pracę na pół etatu
  • możliwość połączenia pracy ze studiami
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość awansu

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials