Installations Designer - HVAC

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1155256

Klientem HAYS jest międzynarodowa firma projektowo-wykonawcza, która realizuje ambitne projekty budowlane dla wielu gałęzi przemysłowych. Firma specjalizuje się w budowie hal produkcyjnych wraz z projektem technologii oraz pełnym wykonastwem.

Firma do jednego ze swoich biur technicznych poszukuje doświadczonego projektanta branży instalacyjnej, który pełniłby rolę wiodącego inżyniera projektu. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz przynajmniej 3 letnie doświadczenie przy wykonywaniu projektów instalacji i sieci (wentylacja, ogrzewanie, woda, kanalizacja, gaz). Organizacja pracuje w miedzynarodowym środowisku dlatego komunikatywna znajomość j. angielskiego jest obligatoryjna.

Klient pracuje m.in w AutoCAD, Revit, Profil Koordynator
Biura firmy: Warszawa, Katowice lub On-Site 80km od Wrocławia

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pierwszą umowę na rok bez okresu próbnego, benefity korporacyjne oraz rozwój w strukturach doświadczonych inżynierów realizujących wielomilionowe kontrakty.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis