Inspektor Ochrony Danych Osobowych na Obszar Europy

Warszawa, mazowieckie

Hays Accountancy Finance

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1145122

Twoja nowa firma

Naszym Klientem jest spółka o światowym zasięgu, która działa w branży kupna i obsługi wierzytelności. Trzonem jej biznesu jest nabywanie wierzytelności od klientów, którym następnie udziela pomocy w opracowaniu planu spłat i pozbyciu się długu.

Twoja nowa rola

Jako IODO na obszar europejski będziesz odpowiedzialny za zarządzanie projektami związanymi z całościową odpowiedzialnością za kwestie GDPR na szczeblu międzynarodowym. W skład codziennej gamy obowiązków wchodzą między innymi:

  • przegląd przepisów dotyczących ochrony danych zawartych w umowach (w tym umowach wewnątrzgrupowych) w celu zapewnienia zobowiązań umownych w sposób właściwy i wystarczający,
  • działanie jako główny punkt kontaktowy dla wszystkich zapytań złożonych przez osoby fizyczne lub władze publiczne,
  • wdrażanie, rewizja i utrzymywanie wszystkich dokumentów związanych z ochroną danych,
  • zapewnienie zgodności procesów z wymogami i zobowiązaniami w zakresie ochrony danych oraz monitorowanie przestrzegania tych obowiązków,
  • współpraca z wewnętrznymi zespołami prawnymi, jak i zewnętrznymi instytucjami prawnymi,

Osoba wybrana na to stanowisko będzie zarządzać niewielkim (2-osobowym) zespołem, współpracować z country managerami z różnych krajów europejskich, a raportować bezpośrednio do Head of Compliance spółki. Będzie zatem odpowiedzialna za efekty nie tylko własnych działań, ale także projektów, które będą prowadzone przez członków zespołu.

Jest to rola o dużej odpowiedzialności, a zarazem stanowi bardzo ciekawe wyzwanie z punktu widzenia ochrony danych.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?

Kandydat musi porozumiewać się bez przeszkód w języku angielskim oraz posiadać kompetencje organizatora i lidera (zarówno w odniesieniu do zarządzania projektami, jak i ludźmi). Bardzo ważne jest także bogate i wszechstronne doświadczenie w GDPR: zarządzanie danymi osobowymi nie tylko pracowników firmy, ale i danymi kontrahentów.

Wykształcenie prawnicze oraz doświadczenie w branży finansowej nie są warunkami sine qua non, ale z pewnością będą mile widziane.

Co dostaniesz w zamian?

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet opieki medycznej, kartę Multisport, możliwość wykupienia ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,
  • premie uznaniowe,
  • otwartą, niehierarchiczną kulturę pracy,
  • możliwość rozwoju w bardzo atrakcyjnej biznesowo branży.

Co musisz teraz zrobić?

Jeśli jesteś zainteresowany/-a tą ofertą, prześlij nam swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem odpowiedzialnym za tę rekrutację.

Prezentacja firmy

WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
HAYS Poland jest firmą doradztwa... personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Dywizja HAYS Accountancy & Finance składa się z zespołów: Finance, Financial Services, Banking oraz Legal.

HAYS Finance to grupa konsultantów, która może poszczycić się bogatą praktyką w zakresie: obsługi działów finansowych i księgowych przedsiębiorstw każdej branży. Współpracujemy z firmami prowadzącymi tzw. outsourcing księgowości, jak również z przedsiębiorstwami doradczymi, tzw. Big4, firmami doradztwa finansowego, a także strategicznego.

Należący do HAYS Accounatncy & Finance zespół Financial Services specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora finansowego. Realizuje projekty na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, faktoringowych i innych.

Zespół HAYS Banking współpracuje z najbardziej prestiżowymi bankami komercyjnymi oraz instytucjami finansowymi.

Grupa HAYS Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników, adwokatów, radców prawnych oraz asystentów prawnych, nie tylko do kancelarii, ale również do firm na stanowisko in-house lawyer.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Prawo / Prokuratura , Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa