Inspektor nadzoru robót sanitarnych

Bico Group Sp. z o.o.

03-310 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Nadzorowanie inwestycji z ramienia Inwestora Zastępczego lub Inżyniera Kontraktu tj nadzór nad procesem wykonywanych instalacji sanitarnych w pełnym zakresie
  • weryfikacja projektów,
  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych,
  • Raportowanie
  • Weryfikowanie dokumentacji
  • Prowadzenie narad i protokołowanie
  • Kontrolowanie i koordynowanie harmonogramów robót,
  • Kontrola jakości wykonywanych prac

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowisku Inspektor Nadzoru lub Kierownik Robót Sanitarnych min. 3 lata w nadzorze po stronie Inwestora lub Generalnego Wykonawcy
  • uprawnienia w specjalności sanitarnej do kierowania i nadzorowania bez ograniczeń,
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • praktyczna znajomość przepisów budowlanych i procedur związanych z inwestycjami budowlanymi,
  • biegła znajomość MSOffice;
  • Umiejętność posługiwania się programami typu AutoCad i programami kosztorysowymi
  • Prawo jazdy kat.B
  • mile widziane podwójne uprawnienia wykonawcze pełne bez ograniczeń
  • mile widziane uprawnienia projektowe

Prezentacja firmy

Nie chodzi tylko o to, że jesteśmy inni, ale o to, że jesteśmy lepsi, <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy