Inspektor nadzoru branży telekomunikacyjnej

FONON Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawstwa realizuje projekt pn. "Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia" na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują przede wszystkim:

  • nadzorowanie prowadzonych prac inwestycyjnych na obszarze Polski południowej; Polski centralnej i wschodniej; Polski północno – wschodniej,
  • ocena jakości i zakresu wykonanych prac,
  • kontrolowanie i nadzór nad harmonogramem realizacji projektu,
  • uczestnictwo w odbiorach robót (w tym częściowych, robót ulegających zakryciu, etc.), odbiorach końcowych,
  • monitorowanie postępu robót pod względem jakościowym i ilościowym,
  • udział w naradach koordynacyjnych na budowie,
  • kontakt z urzędami w zakresie pozyskiwania niezbędnych decyzji, uzgodnień,
  • współpraca z zespołem inspektorów nadzoru inwestorskiego Inwestora (w tym innych branż).
  • doradztwo inżynierskie w zakresie nadzorowanych inwestycji,
  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP na placu budowy.

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

  • ukończone kierunkowe studia wyższe,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bądź projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (posiadane równocześnie obydwu rodzajów uprawnień stanowić będzie atut),
  • udokumentowane historią realizacji co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe
  • od momentu uzyskania uprawnień, w tym co najmniej roczne na stanowisku inspektora nadzoru (najlepiej podczas realizacji budowy sieci światłowodowych),
  • wiedzę techniczną z zakresu budownictwa telekomunikacyjnego ze szczególnym naciskiem na projektowanie i budowę sieci światłowodowych pod kątem znajomości technologii,
  • przynależność do właściwej terytorialnie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, potwierdzona aktualnym zaświadczeniem Izby,
  • gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność biegłej obsługi komputera (MS Office),
  • dodatkowymi czynnikami świadczącymi na korzyść Kandydata składającego aplikację będą (potwierdzone historią realizacji):
    - znajomość procedur realizacji inwestycji FIDIC,
    - znajomość problematyki związanej z budową infrastruktury telekomunikacyjnej na terenach kolejowych,
    - znajomość branży niskoprądowej związanej z systemami ochrony i sygnalizacyjno-alarmowymi.

W zamian oferujemy:

  • będziemy wspierać o Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.