Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę zmian i trendów społecznych, kulturowych oraz ekologicznych a następnie wdrażanie stosownych rozwiązań na nowych inwestycjach.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący deweloper mieszkaniowy realizujący swoje projekty na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Analiza zmian i trendów społecznych, kulturowych oraz ekologicznych a następnie wdrażanie wymaganych rozwiązań na nowych inwestycjach
  • Weryfikacja stosowanych na rynku innowacji technologicznych a następnie analiza możliwości ich zastosowania w organizacji
  • Tworzenie bazy wiedzy o trendach rynkowych w budownictwie mieszkaniowym
  • Wyszukiwania oraz nawiązywanie partnerstw z podmiotami zewnętrznymi takimi jak :producenci, projektanci nowych rozwiązań, artyści
  • Bieżące monitorowanie rynku zrównoważonego rozwoju
  • Czerpanie wiedzy i inspiracji z globalnych trentów rynkowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ( mile widziane powiązanie z zrównoważonym rozwojem, np.: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, architektura, etc.)
  • Doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność przekonywania do własnych pomysłów
  • Wiedza na temat zrównoważonego rozwoju, świadomość ekologiczna
  • Szerokie zainteresowania z obszaru architektury, designu i nowych technologii

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena