Infrastructure Architect

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Infrastructure ArchitectMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • administracja systemów,
  • nadzorowanie wdrażania ponad 250 serwerów,
  • koordynacja przyszłych aktualizacji i wdrożeń, kontrola ich poprawności,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym i klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Red Hat Enterprise Linux, mile widziany certyfikat,
  • znajomość wybranych języków skryptowych: Shell, Python bądź Ruby,
  • doświadczenie w pracy z klientami oraz w kontaktach biznesowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym,
  • pracę wśród doświadczonych Specjalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B), benefity,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.