Informatyk / Inżynier wsparcia sprzedaży

Connect Distribution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem (VAD) oprogramowania i sprzętu IT światowych producentów z dziedziny m.in. bezpieczeństwa, pamięci masowych i rozwiązań chmurowych.

Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem technicznym dla zespołu handlowego m.in. w zakresie rozwiązań pamięci masowych, wirtualizacji oraz systemów bezpieczeństwa IT.

Jeśli interesujesz się nowymi technologiami, chcesz zdobywać nowe kompetencje, potrafisz rozwiązywać problemy techniczne a ponadto umiesz dzielić się swoją wiedzą z innymi -dołącz do nas!

 Zakres Twoich obowiązków:

• Techniczne wsparcie dla zespołu handlowego

• Dobór rozwiązań i produktów optymalnych dla potrzeb Klienta

• Prowadzenie prezentacji technicznych dla Klientów

• Współpraca z działami technicznymi dostawców w kraju i za granicą

• Wsparcie przy instalacji oprogramowania i konfiguracji sprzętu u klientów

• Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla Klientów i Partnerów

Co oferujemy?

• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

• Kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami

• Szkolenia w kraju i zagranicą

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym, kilkunastoosobowym zespole

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wymagania

• Min. roczne doświadczenie na stanowisku technicznym w IT

• Praktyczna znajomość systemu Windows Server na poziomie administracji

• Doświadczenie w pracy w środowisku VMware

• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z administracją systemów IT

• Znajomość zagadnień związanych z pamięciami masowymi i wirtualizacją

• Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy

• Umiejętność pracy w zespole

• Sumienność i staranność w realizacji powierzonych zadać

• Język angielski na poziomie min. B2 (+ słownictwo techniczne)

Mile widziane:

• Doświadczenie w konfiguracji macierzy lub systemów dyskowych

• Znajomość systemów Linux

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria, Praca IT - Kontrola jakości