Opis stanowiska pracy

Szukamy social mediowego freak’a, który wesprze nas w budowaniu trwałych i efektywnych relacji w przestrzeni internetowej.

• Nie wyobrażasz sobie swojego życia bez mediów społecznościowych?

• Twoja kreatywność wymyka Ci się spod kontroli?

• Śledzisz na bieżąco panujące trendy w Internecie, który nie ma dla Ciebie granic ani tajemnic?

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli dobrze czujesz się w komunikacji za pośrednictwem social mediów, interesujesz się influencer marketingiem, a Twoje posty angażują do działania – czekamy na Twoje zgłoszenie.

Jeżeli nawiążemy współpracę, Twoją rolą będzie wykonywanie następujących zadań:

• Nawiązywanie i budowanie relacji z influencerami

• Współtworzenie komunikacji i prowadzenie marek w kanałach social media

• Weryfikowanie i prezentowanie wyników prowadzonych projektów

• Modernizacja treści i utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z Królami Internetu

Wymagania

Dołącz do nas jeśli:

• Doskonale znasz rynek influencerski i trendy na nim panujące

• Świetnie obracasz się w tematyce kanałów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube i Snapchat oraz masz doświadczenie w tworzeniu treści w tych kanałach

• Potrafisz przeprowadzić research twórców oraz analizę efektów działań z influencerami

• Posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym

• Potrafisz wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem w powierzane obowiązki

• Nie wyobrażasz sobie godziny bez dostępu do Internetu i mediów społecznościowych

Gwarantujemy:

• Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań

• Pracę w młodym, pozytywnym i nietuzinkowym zespole

• Możliwość związania się z nami na dłużej

• Najlepszą kawę i szeroki wybór herbat w lewobrzeżnej Warszawie 

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma farmaceutyczna Valentis Polska Sp. z o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja