Influencer Marketing Senior Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta – dużej firmy handlowej – poszukujemy osoby na stanowisko Influencer Marketing Senior Specialist. Jeśli masz doświadczenie w pracy z influencerami ta rola może być właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty – aplikuj!

Influencer Marketing Senior SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie, przygotowywanie i realizacja kampanii z udziałem influencerów
  • Kontakt i współpraca z influencerami (w tym zawieranie nowych współprac)
  • Przygotowywanie umów i kontrola realizacji działań
  • Monitorowanie kosztów oraz przebiegu realizacji projektów (bieżąca ich optymalizacja)
  • Analiza efektywności kampanii, raportowanie i przedstawianie rekomendacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z mediami społecznościowymi i influencerami
  • Zainteresowanie i bardzo dobra orientacja w social mediach i na rynku influencerskim
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność negocjacji
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketingowe, PR)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnym biurze niedaleko centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów do wyboru
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.