Industrial Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1110802

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej. W związku z rozwojem działalność na rynku polskim poszukujemy inżynierów z doświadczeniem w zakresie wdrażania lay-outów nowych lini produkcyjnych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość filozofii Lean Manufacturing oraz zasad ergonomii.
  • Znajomość procesu montażu półautomatycznego.
  • Praktyczna znajomość obsługi program Auto Cad.
  • Bardzo dobra znajomości j. angielskiego (codzienne raportowanie w j. angielskim).
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (KAIZEN/ SMED).
  • Otwartość na wyjazdy zagraniczne.

Zakres obowiązków:
  • Optymalizacja wykorzystywanych maszyn produkcyjnych i zasobów ludzkich dla nowych uruchomień.
  • Tworzenie nowych i koordynacja obecnych procesów przepływu.
  • Koordynacja wdrażania lay-outów nowych linii produkcyjnych.
  • Organizowanie multidysyplinarnych warsztatów I szkoleń z zakresu optymalnego zarządzania.
  • Optymalizacja zużycia materiału.
  • Przygotowywanie konceptu stanowisk, makiet linii produkcyjnych.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy