Independent Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych kluczowyh Klientów, firmy z branży OZE (odnawialne źródła energii) poszukujemy kandydata na stanowisko

Independent AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie księgowości spółek z grupy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych
  • Raportowanie miesięczne, kwartalne i roczne
  • Rozliczanie podatków (CIT, VAT), przygotowywanie pliku kontrolnego JPK
  • Sprawozdawczość statutowa, kontakt i współpraca z US, GUS, NBP
  • Przygotowywanie zestawień księgowych/rozliczeń/raportów/analiz
  • Prowadzenie kontroli formalnej i rachunkowej dokumentów księgowych
  • Współpraca z audytorami
  • Udział w międzynarodowych telekonferencjach/spotkaniach
  • Wsparcie merytoryczne dla przydzielonego młodszego księgowego/asystenta

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Komunikatywny język angielski (min. B2)
  • Praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze i premie roczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ułożonym dziale w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Benefity pozapłacowe, między innymi: prywatna opieka medyczna, karta multisport, nauka języków obcych i inne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.