In house SAP Consultant QM/PS - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla globalnej szwajcarskiej organizacji, poszukujemy In house SAP Consultanta z doświadczeniem w pracy z obszarze PP/QM/PS.

In house SAP Consultant QM/PSMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • współpraca z interesariuszami z branży produkcyjnej (Niemcy, Szwajcaria) w obszarze D2S, PP/QM oraz PS
  • wspieranie, wdrażanie i koordynowanie zmian, problemów i projektów we wskazanym wyżej obszarze
  • identyfikacja obszarów wymagających poprawy
  • sugerowanie rozwiązań technicznych
  • pomoc w procesie testowania w celu wykrycia błędów i problemów w procesach biznesowych
  • współpraca z konsultantami z koloicznych modułów
  • monitorowanie i ogólne planowanie projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze SAP PP/QM, D2S
  • znajomość i doświadczenie w pracy z SAP ALE/EDI
  • doświadczenie w pracy z międzynarodowych projektach
  • doświadczenie w planowaniu/realizacji projektów dot. migracji
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet dodatkowych świadczeń
  • pracę w centrum Warszawy (możliwość pracy zdalnej)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.