ICT Consultant

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1132190

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Stawka: 14 000 – 17 000 PLN net + VAT / miesiąc

Zadania:
  • Aktywny udział w kompletnym procesie przygotowania paczki na wszystkich etapach,
  • Analiza potrzeb biznesowych wraz z właścicielami aplikacji / kluczowymi użytkownikami,
  • Projektowanie pakietów wraz z dostawcami i zasobami wewnętrznymi,
  • Wdrażanie pakietów za pomocą dedykowanego narzędzia,
  • Planowanie, analiza i projektowanie paczek zgodnie z najlepszymi praktykami zarządzania klientami klasy enterprise,
  • Pisanie skryptów niezbędnych do prawidłowego wytwarzania paczek,
  • Współpraca z liniami biznesowymi,
  • Współtworzenie oraz testowanie GPO,
  • Trzecia linia wsparcia dla rozwiązywania problemów

Oczekiwania:
  • Praktyczna znajomość Powershell App Deployment Kit,
  • Doświadczenie z SCCM,
  • Ogólna wiedza z zakresu administracji systemami Windows,
  • Komunikatywny angielski (min. B1).

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość długofalowej współpracy;
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland