Hydrotechnical Designer

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1148480

Klientem Hays Poland jest globalne firma konsultingowo-inżynieryjna realizująca zadania związane z projektowaniem infrastruktury technicznej dla wielu gałęzi przemysłowych: budownictwo infrastruktury liniowej: drogi, kolej, mosty; budownictwo infrastruktury wodnej: oczyszczalnie ścieków, tamy, elektrownie wodne, zbiorniki przeciwpowodziowe; budownictwo energetyczne: Elektrownie, przesył energii, wyprowadzenie mocy.Obecnie Klient rozpoczyna rekrutację dla kilku kluczowych obszarów w zakresie projektowania infrastruktury wodnej i aktualnie posiada ok. 6-8 propozycji zawodowych dla projektantów branży wodnej dla Kandydatów z różnym doświadczeniem zawodowym: Asystenci, Specjaliści, Starsi Projektanci – Liderzy.

 Oferta skierowana jest do każdej osoby, która ukończyła studia wyższe w zakresie inżynierii środowiska, budownictwa lub inżynierii wodnej oraz posiada niezbędne doświadczenie zawodowe w projektowaniu dla inwestycji wodnych/hydrotechnicznych w takich obszarach jak: wodociągi, kanalizacja, rurociągi przesyłowe wysokich średnic, drenaże, zbiorniki przeciwpowodziowe, zapory wodne, oczyszczalnie ścieków, instalacje odpływu wody deszczowej, etc. Poza wymaganym doświadczeniem, osoby zatrudnione powinny komunikować się w j. angielskim na poziomie bardzo dobrym (B2+/C1) oraz wykazywać znajomość przynajmniej jednego z następujących programów: Civil3D lub/i AutoCAD lub/i Microstation lub/i INROADS lub/i jednego z oprogramowania firmy Bentley/Innnovyze/DHI do modelowania hydraulicznego. K

Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po stronie jednej z najlepiej rozpoznawalnych firm consultingowych na Świecie oraz możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku pracy przy wymagających projektach branży hydrotechnicznej. Firma oferuje również pracę zdalną do czasu zakończenia pandemii związanej z Covid-19 (po pandemii będzie obowiązywała polityka częściowego HO, natomiast obecność w biurze będzie obligatoryjna) pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, system kafeteryjny MyBenefit, nauka języka angielskiego, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych (sala gimnastyczna, udział w zawodach), rozbudowana platforma szkoleniowa. Wysokość wynagrodzenia będzie uzależniona od doświadczenia, kompetencji oraz poziomu j. angielskiego.

Osoby zainteresowane większą ilością szczegółów proszone są o przesłanie CV w j. angielskim na adres: buczak@hays.pl

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis