Hybris Tester - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z obszaru BPO, który jest częścią szwajcarskiej grupy kapitałowej poszukujemy Hybris Testera do Warszawy.

Hybris TesterMiejsce pracy: Warszawa

Rodzaje testów: integration, end user, performance + testy automatyczne

Wymagania:

  • doświadcznie w testowaniu aplikacji eCommerce na platformie Hybris
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany niemiecki)
  • otwartość na podróże służbowe

Oferujemy:

  • wdrożenie projektu dla szwajcarskiego klienta
  • nowo tworzony zespół
  • dowolność w doborze narzędzi i metod pracy
  • start projektu: 01.09 - długofalowa współpraca
  • praca zdalna na czas pandemii + wdrożenie u klienta
  • dowolna forma współpracy (UOP/B2B)
  • biuro w centrum Warszawy

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy