ManpowerGroup Sp. z o.o.

HR Support

Miejsce pracy: Warszawa

Poznaj branżę HR i pracuj ZDALNIE z każdego miejsca w Polsce!

Obowiązki:

-Odbieranie zapytań od klientów niemieckojęzycznych za pośrednictwem telefonu, e-maila lub czatu
-Odpowiadanie na zapytania pracowników na tematy kadrowo-płacowe
-Identyfikacja i uzupełnienie luk w dokumentacji

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pakiet szkoleń wdrażających
-Pracę w międzynarodowym środowisku
-Pracę w systemie home office
-Pracę na pełen etat w oparciu o Umowę o Pracę
-Stały kontakt z językiem niemieckim
-Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie)
-Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim

Wymagania:

-Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie min. C1
-Doświadczenie w obsłudze klienta lub HR
-Bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word, PowerPoint, Outlook
-Chęć pracy w międzynarodowym zespole
-Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials