HR Specialist

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1176666

Dla międzynarodowej firmy o świetnej, rozpoznawalnej marce poszukujemy osoby na stanowisko HR Specialist. Proponowana jest umowa na zastępstwo z realną możliwością dalszej współpracy.

Zakres obowiązków:
  • administracja personalna zgodnie z wymogami polskiego prawa pracy
  • prowadzenie akt pracowniczych
  • dostarczanie niezbędnych danych do listy płac
  • wsparcie procesu przetwarzania listy płac w celu zapewnienia poprawności, wydajności i zgodności z przepisami prawno-podatkowymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • dbałość o jakość danych w globalnych systemach HR, wprowadzanie aktualizacji
  • wsparcie pracowników w kwestiach HR, odpowiadanie na zapytania
  • przetwarzanie dokumentacji kadrowej (m.in. umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy itp.)
  • koordynowanie procesu badań wstępnych, okresowych i kontrolnych z zakresu medycyny pracy
  • weryfikacja ważności orzeczeń lekarskich
  • administrowanie świadczeniami pracowniczym
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami
  • przetwarzanie faktur (tworzenie zamówień zakupu w systemach wewnętrznych oraz przygotowywanie dokumentacji pomocniczej)
  • identyfikowanie obszarów wymagających udoskonalenia procesów
  • przygotowywanie raportów HR
  • współpraca z zespołem Talent Acquisition dla procesów rekrutacyjnych (udział w selekcji kandydatów, redagowanie ofert pracy)
  • koordynacja procesu onboardingu nowych pracowników
  • wdrażanie planów rozwojowych, szkoleniowych dla pracowników w Polsce w ścisłej współpracy z HR Managerem i zespołem globalnym

 Wymagania:
  • min. 2 lata na tożsamym samodzielnym stanowisku w dużej, międzynarodowej firmie
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • zaawansowana znajomość języka polskiego
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • znajomość systemu Workday, SAP - będzie atutem
  • pozytywna energia, otwartość, uśmiech
  • aktywne wyszukiwanie rozwiązań
  • komunikatywność, umiejętności budowania relacji i udzielania informacji zwrotnej

 Oferowane:
  • umowa o pracę na zastępstwo z realną możliwością dalszej współpracy
  • rozbudowany pakiet benefitów
  • możliwość pracy w znanej i cenionej firmie
  • możliwość uczestnictwa w globalnych projektach HR

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy