Oferta wyróżniona

HR & Recruitment Specialist

Kraków, małopolskie

Andea Solutions Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych od momentu aktywnego pozyskiwania kandydatów, bezpośredni kontakt, po planowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników
  • Badanie potrzeb szkoleniowych, pomoc w zakresie planowania, realizacji i obsługi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Budowanie marki pracodawcy, kształtowanie kultury organizacyjnej, w tym promowanie wartości oraz zapewnienie efektywnej komunikacji
  • Współtworzenie projektów budujących zaangażowanie oraz integrację zespołów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedzy dotyczącej różnorodnych dróg pozyskiwania kandydatów
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Dużą samodzielność działania oraz codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze w nowoczesnym biurze
  • Liczne programy motywacyjne, miejsce do odpoczynku, nowoczesne biuro z własnym parkingiem

The subject of our company's activity are computer production management systems... (MES - Manufacturing Execution Systems) and analytical solutions (BI - Business Intelligence).

Our employees are process experts in the fields of production and logistic, quality management and production data analysis. We have already successfully delivered tens of global implementations in various industries including: Automotive, Aerospace & Defence, Packaging, Medical Devices, FMCG and Industrial Machinery & Equipment.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja biurowa