Hays Poland

HR Manager

Warszawa
HR Manager
Warszawa
NR REF.: 1173655

Świetna możliwość rozwoju na stanowisku HR Managera w międzynarodowej firmie z branży medycznej. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do GM odpowiedzialnego za Polskę oraz region CEE.

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Zarządu oraz pracowników z zakresu HR oraz prawa pracy
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług kadrowo-płacowych
  • Koordynowanie obszaru administracyjnego
  • Realizacja wybranych procesów rekrutacyjnych
  • Współpraca z Agencjami rekrutacyjnymi
  • Tworzenie i optymalizacja procesów, procedur HR
  • Możliwość udziału w projektach z poziomu Grupy
  • Wsparcie merytoryczne Top Managementu
  • Rewizja systemu motywacyjnego, premiowego i implementacja nowych rozwiązań
  • Badania satysfakcji pracowników, przygotowanie nowych narzędzi
  • Onboarding i offboarding pracowników
  • Aktywne wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji personalnych, rekomendowanie działań zarówno naprawczych jak i rozwojowych
  • Badanie potrzeb szkoleniowych, identyfikacja luk i proponowanie rozwiązań
  • Budowanie zaangażowania pracowników

Wymagania:
  • Kierunkowe wykształcenie wyższe
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego na poziomie C1 - aktywnie wykorzystywany w pracy
  • Płynna znajomość języka polskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera lub HR Managera - min. 3-5-letnie
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy - warunek konieczny
  • Doświadczenie w międzynarodowych strukturach
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość
  • Proaktywność, chęć wprowadzania usprawnień

Oferowane:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonus roczny
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia, platforma kafeteryjna, spotkania integracyjne
  • Pozytywna, swobodną atmosfera pracy
  • Możliwość udziału w globalnych projektach HR

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland