HRK S.A.

Firma usługowa z branży okołobudowlanej świadcząca usługi na rynku polskim od niespełna 20 lat, poszukuje osoby na stanowisko:

HR ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizowanie polityki personalnej zgodnej ze strategią i celami firmy,
  • Nadzór nad kompleksową obsługą kadrowo-płacową w firmie,
  • Nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz dokumentacją personalną,
  • Raportowanie: ZUS, US, GUS, PFRON,
  • Zarządzanie funduszem socjalnym w firmie,
  • Zarządzanie zespołem, organizacja pracy w zespole, delegowanie zadań podległym pracownikom,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Wdrażanie i zarządzanie procesami: rekrutacji, oceny, szkoleń, zarządzania talentami,
  • Wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów personalnych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku: ZZL, Kadry i Płace, Prawo Pracy,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym, w tym doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w pracy z systemem informatycznym HRM,
  • Doświadczenie w prowadzeniu (mile widziane również we wdrażaniu) projektów: oceny, szkoleń, zarządzania talentami,
  • Otwartość na współpracę, umiejętność planowania i organizacji pracy, umiejętność budowania relacji na wszystkich poziomach organizacji,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji (ok. 500 pracowników),
  • Stabilne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.