HR Manager - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

HRK Life Science od 8 lat zajmuje się wąskospecjalistycznym obszarem nauki/laboratoriów oraz med-tech. Dla naszego klienta, bardzo znanej w Polsce i Europie instytucji naukowej, poszukujemy osoby na stanowisko HR Manager.

HR ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie i zapewnienie realizacji polityki kadrowo – płacowej poprzez nadzór nad procesami kadrowo - płacowymi dla pracowników zatrudnionych w ramach umowy o pracę, umów cywilno-prawnych oraz projektów europejskich i grantów.
  • Stworzenie i realizacja strategii hr jednostki naukowej oraz budowanie kultury organizacyjnej zgodnejj ze strategią jednostki.
  • Realizacja polityki personalnej poprzez współpracę z zarządem i kadrą managerską w celu zapewnienia narzędzi i procesów wspierających zarządzanie pracownikami.
  • Tworzenie i aktualizacja regulaminów, procedur, zasad w zakresie obszaru kadrowo-płacowego i personalnego zgodnie z obowiązującym prawem lub potrzebami Jednostki.
  • Realizacja polityki wynagrodzeń pracowników poprzez analizę i aktualizację wynagrodzeń w stosunku do danych rynkowych oraz przedstawia rekomendacje poziomów wynagrodzenia Władzom Jednostki Naukowej. Rozwijanie i wdrażanie systemów motywacyjnych.
  • Realizacja procesu naliczania wynagrodzeń poprzez stosowanie obowiązujących przepisów prawa oraz stosowanie, rozwijanie i wdrażanie niezbędnych narzędzi np. systemy informatyczne.
  • Realizacja procesów kadrowych poprzez zapewnienie kompleksowej obsługi personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • kształtowanie kultury organizacyjnej.
  • Określanie standardów rekrutacyjnych w pionie organizacyjnym i akademickim.
  • Rozwój kompetencji pracowników poprzez tworzenie narzędzi i form rozwojowych w pionie biznesowo organizacyjnym i akademickim.
  • Tworzenie polityki komunikacyjną poprzez kontakty bezpośrednie z różnymi grupami pracowników – w tym z Radą Pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - najlepiej ekonomiczne, prawnicze, psychologiczne, socjologiczne, mile widziany doktorat lub dalsze kształcenie
  • Minimum 5 lat na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu prawa pracy (kodeks pracy, ustawa o szkolnictwie wyższym, inne) ubezpieczeń społecznych, podatków od osób fizycznych,
  • Bardzo dobra znajomość procesów kadrowo-płacowych
  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych typu ERP (MS Dynamics)
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice
  • Umiejętność zarządzania zróżnicowanym zespołem
  • Bardzo rozwinięte kompetencje społeczne na wysokim poziomie komunikacji
  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z wyższą kadrą naukową
  • Wysoka kultura osobista

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja