HR Coordinator/ HR Generalist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy prawniczej, poszukujemy samodzielnej, doświadczonej osoby, która będzie realnym wsparciem i partnerem w obszarze human resources, a w szczególności rekrutacji, zarządzania talentami, cyklem rocznym pracowników.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jedna z największych firm prawniczych w Polsce, której nowoczesna siedziba znajduje się w dogodnej lokalizacji.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Przygotowywanie prawników do współprowadzenia spotkań rekrutacyjnych na podstawie lokalnej strategii rekrutacji;
  • Koordynacja szkoleń lokalnych oraz globalnych, a także programu rozwojowo-coachingowego dla pracowników;
  • Zarządzanie systemem oceny i rozwoju pracowników;
  • Prowadzenie onboardingu
  • Koordynacja działań employer brandingowych- ścisła współpraca z globalnym zespołem
  • Odpowiedzialność i nadzór nad mediami społecznymi firmy;
  • Koordynacja programu praktyk w ramach kancelarii;
  • Przygotowywanie, a także koordynacja działań z zakresu Health & Wellbeing oraz Diversity & Inclusion;
  • Pomoc w przygotowywaniu budżetu HR oraz monitoring jego wykorzystania w obszarach EB, H&WB, D&I, szkolenia.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja i współpraca w tym języku);
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Rozległa wiedza HRowa i znajomość aktualnych trendów;
  • Umiejętność budowania trwałych relacji;

Oferujemy

  • Stabilne środowisko pracy;
  • Umowa o pracę z adekwatnym do doświadczenia wynagrodzeniem
  • Bardzo bogaty pakiet benefitów;
  • Szeroki zakres szkoleń, realne możliwości rozwoju.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page