HR & Payroll Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1166050

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Managera ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie podległym zespołem (3-4 osoby)
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie procesów personalnych
  • Aktualizacja i proponowanie efektywnych rozwiązań w zakresie polityki kadrowo-płacowej
  • Tworzenie i optymalizacja procesów, procedur i narzędzi kadrowo-płacowych
  • Udział w optymalizacjach biznesowych
  • Możliwość udziału w projektach z poziomu Grupy
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy
  • Wsparcie merytoryczne Top Managementu
  • Reprezentowanie firmy w audytach
  • Proponowanie rozwiązań systemowych
  • Wsparcie operacyjne z zakresu kadrowo-płacowego (naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji itp.)

Wymagania:
  • Kierunkowe wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 - aktywnie wykorzystywany w pracy
  • Doświadczenie na stanowisku Lidera/Managera - minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w międzynarodowych strukturach
  • Bardzo dobra znajomość systemów kadrowo-płacowych
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Samodzielność działania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Proaktywność, chęć podejmowania się dodatkowych zadań, chęć wprowadzania usprawnień

 Oferowane:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia, nauka języka angielskiego, platforma kafeteryjna, paczki świąteczne, spotkania integracyjne
  • Pozytywna, swobodną atmosfera pracy
  • Możliwość udziału w projektach HR z obszaru Grupy
  • Parking dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland