Higienistka Stomatologiczna - Warszawa

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dynamicznie rozwijający się niepubliczny zakład opieki zdrowotnej poszukuje pracownika na stanowisko: Higienistka Stomatologiczna

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • wykonywanie przeglądów stomatologicznych u dzieci

  • współpraca z laboratorium dentystycznym przy kwalifikacji małego pacjenta

  • opieka telefoniczna i mailowa nad pacjentem, odpowiadanie na pytania natury medycznej pacjentów

  • wykonywanie zabiegów higienizacji

  • współpraca z lekarzem podczas kwalifikacji pacjentów do leczenia

  • sterylizacja narzędzi i materiałów, dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • dowolną formę zatrudnienia - umowę o pracę lub zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w licznych szkoleniach, mozliwość poznawania najnowszych trendów

  • dostęp do najnowszych technologii stomatologicznych, komfortowe warunki pracy w nowoczesnym i dobrze wyposażonym gabinecie

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • uzyskany tytuł higienistki

  • odpowiedzialność, zdolności organizacyjne

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania przyjaznych relacji z pacjentami i ich opiekunami

  • mile widziane doświadczenie przy leczeniu ortodontycznym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.