Oferta wyróżniona

Helpdesk Specialist with French

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła firma to producent narzędzi przemysłowych i ręcznych, która poprzez dynamiczny rozwój stała się potenatem na rynku światowym.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Wsparcie informatyczne działu IT w bieżących pracach,
  • Instalacja, konfiguracja, serwis komputerów oraz oprogramowania,
  • Wsparcie informatyczne użytkowników (poprzez chat, telefon, e-mail) i rozwiązywanie problemów na poziomie pierwszej linii wsparcia,
  • Utrzymywanie standardów jakości obsługi Klienta wewnętrznego,
  • Tworzenie i utrzymanie aktualnej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania,
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji,
  • Utrzymywanie standardów jakości obsługi Klienta.

W zamian możesz zaprezentnować:

  • Dobrą znajomość systemów operacyjnych Windows i pakietu Microsoft Office (MS Exchange, Active Directory, LAN / WAN, TCP / IP)
  • Umiejętność diagnozowania usterek,
  • Terminowość, rzetelność przy wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność pracy zespołowej, wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów, komunikatywność.
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie C1

A firma odwdzięczy Ci się:

  • Zatrudnieniem w oparciu o UoP w renomowanej firmie będącej liderem branży;
  • Elastycznym czas pracy;
  • Możliwością zdobycia doświadczenia i uzyskania rozwoju zawodowego;
  • Pracą ze zgranymi zespołami specjalistów;
  • Opieką medyczną,
  • Kartą Multisport,
  • Ubezpieczeniem grupowym - na preferencyjnych warunkach,
  • Kartą lunchową,
  • Iwentami socjalnymi: sportowymi lub charytatywnymi,
  • Świerzymi owocami w biurze,
  • Zniżką na produkty firmowe,
  • nowoczesnym biurem w centrum miasta.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy