Helpdesk IT

Euvic (Michał Kosmaczewski)
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
mniej niż 1 rok
Rodzaj umowy
Na okres próbny
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Zakres zadań:

- przygotowanie i przekazywanie sprzętu IT użytkownikom,

- obrazowanie, konfiguracja, testowanie urządzeń,

- drobne naprawy, upgrade’y

- wymiana podstawowych podzespołów (RAM, HDD itp.)

- bieżące wsparcie użytkowników

- dobra znajomość konfiguracji systemów Microsoft (Windows, Office)

- dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego (Laptopy/desktopy)

- podstawowa znajomość konfiguracji sieci LAN.

- wiedza w zakresie konfiguracji sprzętu drukującego i wyświetlającego

Mile widziane:

- podstawowa znajomość Active Directory

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie, rynkowe warunki finansowe, pakiet benefitów do wyboru

- Pracę w renomowanej firmie

- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

- Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.