Head of Project Management CEE

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie całego procesu inwestycyjnego od wstępnej analizy nieruchomości, przez zaplanowanie budżetu, zorganizowanie wszelkich pozwoleń aż do realizacji i wprowadzenia najemcy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy fundusz nieruchomości, który realizuje projekty komercyjne( magazynowe) na terenie Polski oraz w kilku krajach Europy.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem technicznym odpowiadający za cały proces inwestycyjny
  • Odpowiedzialność za jakość, budżet i termin realizowanych inwestycji
  • Koordynacja projektów od wstępnej analizy DD do uzyskania pozwolenia na użytkowanie i wprowadzenie najemcy
  • Koordynowanie pozyskiwania niezbędnych decyzji administracyjnych wymaganych do rozpoczęcia oraz zakończenia inwestycji
  • Przeprowadzanie negocjacje z kluczowymi partnerami biznesowymi
  • Analizy prawne, techniczne i operacyjne budynków i terenów inwestycyjnych oraz dokumentacji projektowych
  • Identyfikowanie i zapobieganie możliwych ryzyk projektowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Min 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży komercyjnej magazynowej/przemysłowej
  • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej
  • Doświadczenie w procesie wyceny i realizacji prac budowlanych
  • Wysoko rozwinięte zdolności: interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt managerski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + ponad rynkowe premie uzależnione od wyników własnych i zespołu
  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się firmie
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page