HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednej z największych polskich grup komunikacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Head of PRMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie zewnętrzną oraz wewnętrzną strategią PR firmy
  • budowanie media relations, prowadzenie biura prasowego
  • nadzór nad komunikacją wewnętrzną (newsletter, strona internetowa, social media)
  • przygotowywanie informacji prasowych, copywriting
  • organizacja eventów branżowych
  • współpraca z Zarządem i innymi działami firmy

Wymagania:

  • poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość rynku agencyjnego
  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR
  • doświadczenie w tworzeniu tekstów w języku polskim jak i angielskim
  • samodzielność w działaniu i organizacji czasu
  • kreatywność oraz niestandardowe podejście do realizacji pomysłów

Oferujemy:

  • świetną atmosferę oraz otwartą komunikację
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pracę w nowoczesnym budynku
  • bogaty pakiet benefitów (współfinansowanie opieki zdrowotnej i karty multisport, zajęcia np. z jogi i inne inicjatywy)
  • możliwość krótszego czasu pracy w piątki
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.