Head of Marketplace

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku ze strategicznym kierunkiem rozwoju firmy, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Head of Marketplace odpowiedzialnego za kształt marketplace w Polsce - jego wizję, funkcjonalność i rolę.

Idealna osoba na to stanowisko powinna posiadać zacięcie do nowych technologii, mieć wizjonerskie spojrzeniem na świat i być gotowa do realizacji odważnych projektów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail, posiadająca ogólnopolską sieć sklepów oraz własny e-commerce.

Opis stanowiska

  • Tworzenie wizji, strategii i kształtu Marketplace firmy w Polsce
  • Odpowiedzialność za dobór i wdrażanie oferty
  • Zarządzanie projektami oraz komercjalizacja Marketplace
  • Zarządzaniem procesami sprzedaży
  • Budowa strategii i modeli biznesowych
  • Współpraca i negocjacjami z kluczowymi partnerami oraz dostawcami
  • Koordynacja procesów integracji z dostawcami
  • Wdrażanie i rozwojów nowych projektów i doskonaleniem bieżących procesów
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • Monitorowanie efektywności działań, wskaźników KPI i dostarczanie wartościowych danych do poprawy jakości działań marketplace, pozycji kosztowej, doświadczeń klienta i wydajności operacyjnej
  • Dbanie aby aktywność marketplace była zgodna misją firmy
  • Bliska współpraca z Head of E-Commerce, Zarządem oraz międzynarodowym zespołem marketplace

Profil kandydata

  • Minimum 5 lata doświadczenia w pracy przy zarządzaniu projektami IT/e-commerce, w tym minimum 2 lata przy projektach z obszaru marketplace
  • Umiejętność określania strategii rozwoju oraz jej wdrażania
  • Umiejętności handlowe i budowania relacji z klientami i partnerami
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów oraz Marketplace oraz zarządzaniu multi funkcyjnym zespołem
  • Znajomości narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż w obszarze e-commerce, tym praktyczna znajomość platform B2B i R2M (route to market)
  • Pasja do badania potrzeb konsumenta, umiejętność ich interpretacji i proponowania kreatywnych, innowacyjnych rozwiązań spełniających te potrzeby
  • Silna umiejętność planowania, analityczne podejście i biznesowy sposób myślenia
  • Bardzo dobry język angielski

Oferujemy

  • Praca na lubianej i międzynarodowej marce, w bardzo kreatywnej kategorii
  • Pełna autonomia w działaniu i możliwość tworzenia w pełni lokalnej strategii (bez udziału centrali)
  • Elastyczność co do formy współpracy (umowa o pracę / B2B)
  • Możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page