Head of Marketplace - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dużej firmy dostarczającej nowoczesne rozwiązania w zakresie IT, poszukujemy doświadczonej osoby ze strategicznym i analitycznym podejściem, gotowej do objęcia stanowiska:

Head of MarketplaceMiejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie pełniła merytoryczny nadzór nad rozwojem platformy internetowej B2B. Będzie miała możliwość rozwijania i budowania nowoczesnej platformy typu Marketplace, w oparciu o prowadzenie cross funkcyjnych projektów, implementację nowoczesnych rozwiązań IT i modeli biznesowych.

Zadania na ww. stanowisku:

  • Tworzenie i doskonalenie nowych rozwiązań oraz usług biznesowych,
  • Zarządzanie projektami oraz komercjalizacja Marketplace w kanale B2B,
  • Współpraca oraz negocjacje z kluczowymi partnerami oraz dostawcami, (zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi),
  • Odpowiedzialność za budowanie strategii, modeli biznesowych, P&L,
  • Nadzór merytoryczny nad rozwojem Marketplace,
  • Wdrażanie i rozwijanie nowych projektów i innowacji,
  • Rozwijanie, budowanie i zarządzanie podległym zespołem.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w budowaniu zespołów oraz Marketplace,
  • Praktyczna znajomość platform B2B i R2M (route to market) FMCG w Polsce,
  • Doświadczenie w zarządzaniu multifunkcyjnym zespołem,
  • Praktyczna znajomość i umiejętność budowania P&L
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Zorientowanie na wynik
  • Dynamika w działaniu, entuzjazm i proaktywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienie,
  • Udział w innowacyjnych projektach firmy,
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym,
  • Pracę z dynamicznym i innowacyjnym zespołem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.