Head of Digital - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta firmy z branży Retail, poszukujemy osoby na stanowisko:

Head of DigitalMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie i rozwój działu Digital
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingu online
  • Szukanie możliwości i rozwiązań technologicznych w celu zwiększania rozpoznawalności marki na rynku
  • Zarządzaniem kampaniami marketingowymi wspierającymi sprzedaż
  • Planowaniem i realizacją budżetu marketingowego
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość narzędzi Digital
  • Mile widziane doświadczenie omnichannel
  • Analityczne myślenie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość  do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju również na innych rynkach
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb managera i zespołu
  • Decyzyjność i możliwość wdrażania niestandardowych rozwiązań
  • Szeroki pakiet benefitów poza płacowych
  • Pakiet relokacyjny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.