Head of Capital Markets (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Do głównych obowiązków kandydata należeć będzie inicjowanie, organizowanie oraz doradztwo w transakcjach sprzedaży/ nabycia nieruchomości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Head of Capital Markets

Opis stanowiska

  • Inicjowanie, organizowanie oraz doradztwo w transakcjach sprzedaży/ nabycia nieruchomości
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, analiza dostępnych zasobów komercyjnych nieruchomości
  • Zarządzanie istniejącym zespołem oraz jego rozbudowa
  • Weryfikacja rentowności oraz doradztwo zakupowe dotyczące analiz nieruchomości dla klienta
  • Zapewnienie nadzoru oraz wsparcie zespołu podczas due dilligence nieruchomości komercyjnych
  • Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego w imieniu klientów
  • Przygotowywanie studium wykonalności i wycen projektów nieruchomości komercyjnych
  • Przygotowywanie analiz rynkowych, prezentacji i memorandów inwestycyjnych

Profil kandydata

  • Ponad 5 lat doświadczenia związanego z rynkami kapitałowymi w segmencie nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( preferowane kierunki- ekonomia, finanse)
  • Silne umiejętności negocjacyjne, analityczne, komunikacyjne oraz organizacyjne
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych oraz prowadzenia dialogu na wysokim szczeblu zarządzania
  • Umiejętność zrozumienia i oceny potrzeb klienta oraz umiejętność wydawania odpowiednich rekomendacji
  • Mile widziane ukończenie studiów podyplomowych MBA oraz certyfikatów CCIM i RICS
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt managerski
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + ponad rynkowe premie uzależnione od wyników własnych i zespołu
  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się firmie
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page