Hardware Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Hardware EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • serwis sprzętu IT - serwery, macierze dyskowe, systemy backupu;
  • diagnozowanie problemów ze sprzętem, obsługa zgłoszeń serwisowych;
  • bezpośrednia współpraca z dostawcami sprzętu oraz klientami zewnętrznymi;
  • sporadyczne podróże służbowe w ramach prowadzonych prac serwisowych.

Wymagania:

  • znajomość budowy serwerów i macierzy dyskowych;
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • podstawowa znajomość serwerowych systemów operacyjnych;
  • znajomość rozwiązań serwerowych IBM, HP, Dell, Fujitsu i innych;
  • podstawowa znajomość serwerowych systemów operacyjnych oraz zagadnień dotyczących sieci LAN;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B;
  • dostęp do najnowszych technologii, przy jednoczesnym wsparciu doświadczonych specjalistów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i realne możliwości awansu zawodowego w strukturach firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.