Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Szafiria Sp. z o.o. poszukuje agenta handlowego do stałej współpracy.
• Lokalizacja - działamy na terenie całej Polski.
• Produkt - usługi utrzymania czystości wspólnot mieszkaniowych/biurowców/parki/inne, wynajem pracowników fizycznych branż lekkich (sprzątacze, magazynierzy, kierowcy aut dostawczych, inne nie wymagające specjalności).
• Opłata - 3500 tyś. netto, po dwóch miesiącach 4000 tyś. + system prowizyjny, więcej podczas spotkania bądź telefonicznie.
• Wynagrodzenie płatne na rachunek bankowy. Mile widziane rozliczenie na podstawie faktury VAT.
• Harmonogram - dowolny, liczy się wynik!
Zakres obowiązków:
• analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji;
• określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców;
• działania zmierzające do pozyskiwania nowych Klientów;
• negocjację warunków zawieranych transakcji;
• dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie dobrych relacji;
• prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi;
• prowadzenie bazy danych klientów;
• przygotowanie ofert handlowych;
• sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.
Oferujemy:
• służbowy telefon oraz laptop;
• oficjalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę współpracy;
• kartę Multisport;
• pracę w fajnym zespole oraz miłą atmosferę.

Prezentacja firmy

SZAFIRIA sp. z o.o. to agencja pracy i bezpośredni pracodawca dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 966PLN - 4 749PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ premia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi