Antal Sp. z o.o.

Handlowiec

Location: Warszawa

Dla naszego Klienta, producenta przypraw i preparatów wspomagających produkcję wyrobów mięsnych i wędliniarskich szukamy osoby na poniższe stanowisko:

                                                     Handlowiec

Zakres zadań:

•            Aktywne nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami z branży przetwórstwa mięsnego

•            Prowadzenie negocjacji sprzedażowych i finalizacja kontraktów

•            Obsługa kluczowych Klientów firmy - przygotowywanie akcji promocyjnych, optymalizacja i rekomendowanie rozwiązań,

•            Przygotowywanie bieżących zestawień i cyklicznych raportów  ( w tym praca na CRM)

•            Analiza rynku i konkurencji w ramach outsourcingu usług

•            Udział w wydarzeniach biznesowych w branży przemysłu spożywczego

Wymagania:

•            Poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów/usług  w sektorze przetwórstwa mięsnego, rybnego

•           Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w pracę ( tzw‘ drive sprzedażowy „ )

•            Skuteczność w realizacji celów biznesowych

•            Wysokie zdolności interpersonalne

•            Otwartość na częste podróże służbowe

Oferujemy

•            Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + prowizja)

•            Narzędzia służbowe w tym samochód służbowy

•            Możliwość rozwoju i pracy  u rynkowego lidera w swojej kategorii

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl