Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0030435
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Codzienna obsługa klienta;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów z sektora rynku elektronicznego;
  • Przygotowywanie ofert i materiałów promocyjnych;
  • Doradztwo techniczne na poziomie podstawowym;
  • Budowanie wizerunku firmy;
  • Indentyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta;
  • Udział w działaniach promocyjnych firmy (seminaria, szkolenia, warsztaty)

Oczekiwania:

  • Samodzielność i umiejętność radzenia z presją czasu;
  • Zdolność do rozwiązywania problemów;
  • Dokładność i sumienność;
  • Kreatywność, kultura osobista, poczucie humoru, elastyczność;
  • Otwartość na rozwój i szkolenia;
  • Znajomość języka obcego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferta:

  • Umowa o pracę/b2b;
  • Biurowy czas pracy w trybie stacjonarnym;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Praca w dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju i awansu;
  • Szkolenia wdrażające w zakres obowiązków;
  • Bardzo dobra atomsfera pracy;
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań;

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi