Handlowiec w branży TSL

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) dla naszego Klienta, firmy świadczącej profesjonalne usługi z zakresu logistyki i magazynowania, obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • aktywne nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami,
  • budowanie trwałych i długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych tj.: prezentacji, opisów usług i produktów,
  • kalkulacja oraz przygotowywanie ofert cenowych,
  • monitoring działań konkurencji,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży materiałów i usług logistycznych (magazynowanie, konfekcjonowanie oraz opakowania logistyczne),
  • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kontrahentami,
  • duża samodzielność oraz inicjatywa w prowadzonych działaniach sprzedażowych,
  • dużym atutem będzie posiadanie kontaktów wśród managerów z branży logistycznej (firmy produkcyjne, sieci handlowe, e-commerce),
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny sposób wynagrodzenia bezpośrednio związany z wynikami sprzedaży i zyskiem generowanym przez zbudowany biznes,
  • dużą niezależność i swobodę w zakresie organizacji pracy i planu działania,
  • wsparcie od osób doświadczonych w branży logistycznej,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.