Handlowiec w branży TSL

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) dla naszego Klienta, firmy świadczącej profesjonalne usługi z zakresu logistyki i magazynowania, obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • aktywne nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami,
  • budowanie trwałych i długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych tj.: prezentacji, opisów usług i produktów,
  • kalkulacja oraz przygotowywanie ofert cenowych,
  • monitoring działań konkurencji,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży materiałów i usług logistycznych (magazynowanie, konfekcjonowanie oraz opakowania logistyczne),
  • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne,
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kontrahentami,
  • duża samodzielność oraz inicjatywa w prowadzonych działaniach sprzedażowych,
  • dużym atutem będzie posiadanie kontaktów wśród managerów z branży logistycznej (firmy produkcyjne, sieci handlowe, e-commerce),
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny sposób wynagrodzenia bezpośrednio związany z wynikami sprzedaży i zyskiem generowanym przez zbudowany biznes,
  • dużą niezależność i swobodę w zakresie organizacji pracy i planu działania,
  • wsparcie od osób doświadczonych w branży logistycznej,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Logistyka