Handlowiec (usługi HR)

Orienta Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Do naszego warszawskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko : Handlowiec

Jeśli lubisz wyzwania, masz doświadczenie w sprzedaży usług HR - to szukamy właśnie CIEBIE!

Zakres obowiązków:

- Aktywna sprzedaż usług HR (praca tymczasowa, usługi rekrutacji)
- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Współpraca z zespołem rekruterów
- Przygotowywanie raportów sprzedażowych

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży usług HR
- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w agencji zatrudnienia
- Bardzo dobra znajomość j.angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem;
- Wysoka motywacja do pracy.
- Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju kariery zawodowej
- Miłą i kameralną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.