Handlowiec - IT / Account Manager - IT

Connect Distribution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wyspecjalizowany, polski dystrybutor oprogramowania i sprzętu informatycznego poszukuje dynamicznych handlowców z doświadczeniem na rynku IT.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z dziedziny cyberbezpieczeństwa, pamięci masowych, wirtualizacji systemów oraz rozwiązań chmurowych.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy handlowców, do obsługi sieci autoryzowanych partnerów oraz współpracy z klientami instytucjonalnymi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie oferowanych technologii informatycznych.

Zakres obowiązków:
•aktywna sprzedaż rozwiązań oraz usług IT
•samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami i klientami
•przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych
•współpraca z Partnerami przy prowadzonych projektach
•realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
• kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami
• przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
• szkolenia z zakresu usług i produktów firmy
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę B2B
• pakiet opieki medycznej
• elastyczne godziny pracy w biurze lub pracy zdalnej

Wymagania

• min 1 rok doświadczenia w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań IT dla firm
• wykształcenie licencjackie lub wyższe
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym
• empatia i umiejętność budowania relacji z klientami
• uczciwość i wysoka kultura osobista
• dyscyplina i silna motywacja do realizacji założonych celów

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
W zależności od wyników
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Sprzedaż