Handlowiec - Broker - Import - Eksport

3R Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witamy w firmie 3R.

Jesteśmy największym brokerem IT w Polsce, specjalizującym się w usługach B2B.

Importujemy i eksportujemy elektronikę używaną. Specjalizujemy się w odkupie sprzętu od firm. Wyceniamy, inwentaryzujemy, audytujemy i refabrykujemy sprzęt elektroniczny wychodzący z użytku.

Do bieżących zadań osoby zatrudnionej na niniejszym stanowisku należy:

  • import/export używanej elektroniki;
  • aktywne pozyskiwanie i budowanie nowych relacji z klientami z zagranicy;
  • wycena używanego sprzętu komputerowego (laptopów, PC, tabletów, telefonów, drukarek, serwerów, ups, barcode itp..);
  • prowadzenie rozmów i negocjacji w języku angielskim;
  • sprzedaż sprzętu komputerowego do Klientów za granicą i w Polsce.

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu zagranicznym
  • wiedza z zakresu sprzętu komputerowego;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • pozytywne nastawienie do ludzi;
  • doświadczenie w sklepie komputerowym/serwisie (mile widziane);
  • doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego (mile widziane);
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych/bezpośrednich
  • dobra znajomość Excel;
  • co najmniej średnie wykształcenie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne od zaangażowania;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • pełne wyzwań miejsce pracy, w firmie będącej liderem w swojej branży w Polsce;
  • udział w ciekawych wyzwaniach z indywidualnym podejściem;

Prezentacja firmy

Witamy w firmie 3R. Jesteśmy największym brokerem sprzetu IT w Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi