Greenfield Development Manager (OZE)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta poszukujemy Greenfield Development Managera (OZE)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest zagraniczny inwestor z branży OZE

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za budowanie portfela inwestycyjnego na terenie Polski
  • samodzielny nadzór nad całym procesem inwestycyjnym budowy farm PV
  • wyszukiwanie działek pod projekty farm fotowoltaicznych
  • negocjacje i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości
  • lokalne wizyty w gminach, profesjonalne reprezentowanie interesów inwestora, budowanie długofalowych relacji z właścicielami działek i z władzami lokalnymi negocjowanie umów dzierżawy
  • uzyskiwanie decyzji środowiskowych, warunków zabudowy, warunków przyłączenia i pozwoleń na budowę dla pozyskanych lokalizacji

Profil kandydata

  • 5 lat doświadczenia w przygotowaniu projektów farm PV i/lub wiatrowych od greenfieldu do etapu O&M
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i przedsiębiorczość
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne - biegły angielski
  • posiada wysokie umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność budowania trwałych relacji
  • zmotywowany, proaktywny w identyfikowaniu problemów i potencjalnych rozwiązań
  • dobra znajomość polskiego rynku PV i energii elektrycznej, nieruchomości
  • posiada prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • samodzielne stanowisko z możliwością wpływu na rozwój organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page