Google Cloud/Devops Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Google Cloud/Devops EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca nad strategiczną platformą do oceny ryzyka rynkowego banku, która jest rozwijana w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Współpraca z Architektami, Project Managerami, Testerami i Biznesem
  • Opracowywanie i wdrażanie usług w chmurze - Google Cloud Platform
  • Zadania wymagające połączenia wiedzy Programisty i Devops Engineer

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Implementacja GCP (w szczególności: BigQuery, BigTable, GKE, GCE) – lub odpowiednik.
  • Dogłębna znajomość IAC i Terraform (najlepiej v12)
  • Praktyczne doświadczenie platform kontenerowych, w szczególności K8s, GKE, Anthos
  • Praktyczna wiedza na temat SQL - co najmniej jednego głównego systemu zarządzania bazą danych (RDBMS)
  • Praktyczna wiedza z obszaru DevOps
  • Mile widziana znajomość: Big data (np. Spark), jednego z języków programowania (C#, C++, JavaScript, Python), Maven, Git, TeamCity
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Praca 100% zdalna lub w biurze w Warszawie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (budżet 20 000 - 30 000 PLN brutto - w zależności od doświadczenia)
  • Koszty autorskiego uzyskania przychodu na poziomie 50%
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa Sodexo
  • Karta Multisport
  • Legimi
  • Elastyczne godziny pracy i work life balance
  • Nagrody za długoletnią pracę
  • Dofinansowanie wakacji dla dzieci
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.