Główny specjalista ds. przyłączeń elektroenergetycznych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Do inwestora z branży OZE poszukujemy osoby doświadczonej w zakresie określania i wydawania warunków przyłączeń do sieci.

Informacje o kliencie

Do spółki zajmującej się dystrybucją energii elektrycznej poszukujemy osoby doświadczonej w zakresie określania i wydawania warunków przyłączeń do sieci. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie również wspierała dział deweloperski w przygotowaniu wniosków o wydanie warunków przyłączeniowych dla projektowanych źródeł odnawialnych i magazynów energii elektrycznej. Ponadto oczekujemy otwartości na podejmowanie zasad związanych z bieżącym funkcjonowaniem operatora sieci dystrybucyjnej. Oferujemy pracę pozwalającą na poszerzanie i modyfikację zakresu wykonywanych zadań w ramach chęci rozwoju swojej kariery jak również życzliwą atmosferę w miejscu pracy

Opis stanowiska

  • przygotowywanie wniosków o wydanie technicznych warunków przyłączeniowych do sieci elektroenergetycznej dla źródeł wytwórczych (w tym instalacji fotowoltaicznych, farm wiatrowych) oraz magazynów energii
  • uzyskiwanie warunków przyłączenia do sieci oraz bieżący kontakt z OSD/OSP
  • określanie warunków przyłączenia oraz wydawanie warunków przyłączenia do sieci w ramach własnego OSDn
  • weryfikowanie wydanych warunków przyłączenia oraz umów przyłączeniowych pod kątem poprawności technicznej
  • udział w uzgadnianiu dokumentacji projektowych związanych z realizacją inwestycji sieciowych
  • udział w spotkaniach projektowych związanych z budową nowych źródeł i magazynów

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnicznym lub pokrewnym
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub obejmującym większość z wymienionych obowiązków
  • doświadczenie we współpracy z OSD, wiedza w zakresie prawa energetycznego i jego rozporządzeń dot. m.in. obowiązków OSD i przyłączeń
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz tworzenia schematów jednokreskowych
  • znajomość CAD lub innych programów do tworzenia schematów elektrycznych
  • mile widziana wiedza z zakresu funkcjonowania i obowiązków OSD oraz świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji/dozoru
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się organizacji
  • możliwość awansu
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia (Umowa o Pracę; B2B)
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego
  • prywatna opiek medyczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page