Główny Projektant Mostowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy Głównego Projektanta Mostowego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowe biuro projektowe o bogatym portfolio, które w związku z rozwojem realizowanych projektów poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Koordynacja prac projektowych zespołu oraz podwykonawców,
  • Nadzór nad procesem tworzenia dokumentacji projektowej ( projekty budowlane i wykonawcze)
  • Weryfikacja poprawności oraz optymalizacja rozwiązań projektowych, przygotowanie przedmiarów;
  • Koordynacja rozwiązań projektowych w zakresie branż i współpraca z podwykonawcami;
  • Dbanie o terminowość wykonania projektów - udział w sporządzaniu i przestrzeganiu harmonogramów realizacji prac projektowych;
  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych wielobranżowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie;
  • Opracowanie koncepcji technicznych i wycen na etapie przygotowania ofert;
  • Pełnienie nadzorów autorskich.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo w specjalności inżynieryjnej mostowej;
  • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej mostowej;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w roli samodzielnego projektanta,
  • Biegła umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim CAD oraz wspomagającym obliczenia;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość pracy przy ciekawych projektach, w międzynarodowym środowisku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page