Główny Księgowy, SAP (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Stabilna historia zatrudnienia to element ważny dla pracodawcy. Firma poszukuje osoby chcącej pracować w roli Głównego Księgowego przez następne kilka lat. Wśród zadań ważna jest umiejętność komunikacji w języku angielskim, współpracy z zagraniczną strukturą SSC, w której odbywają się wszystkie najprostsze operacje księgowe. Dodatkowo, kluczowa jest znajomość SAP ERP.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest bardzo rozpoznawalna marka w branży handlowej. Firmę charakteryzuje duża otwartość, stabilni managerowie oraz gotowość do współpracy z osobami, planującymi co najmniej kilkuletnią współpracę na stanowisko Głównego Księgowego. Kluczowa jest umiejętność pracy z SAP ERP oraz płynny język angielski.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi zasadami, nadzór nad pracą działu księgowości
  • Przestrzeganie zasad rozliczeń finansowych i zapewnieniu należytej ochrony wartości pieniężnych
  • Zabezpieczanie prawidłowości umów (pod względem finansowym i podatkowym)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z zagranicznym oddziałem SSC, w którym zlokalizowane będą wszystkie operacje związane z księgowaniami. Obszar księgi głównej oraz podatki zostają w lokalnej spółce.
  • Nadzór nad dokumentacją, umowami handlowymi
  • Zarządzanie zespołem
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele prowadzenie spraw finansowych na jak najwyższym poziomie

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w spółce handlowej (doświadczenie na stanowisku Z-cy Głównego Księgowego
  • Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdawczości dla celów podatkowych rachunkowych i statystycznych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

Oferujemy

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz rewelacyjną atmosferę pracy (bezpośrednia komunikacja, zaufanie, poprawnie wdrożone procedury korporacyjne)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page