Główny Analityk IT

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Koordynacja prac analitycznych w projekcie
  • współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania w rozproszonym środowisku systemów informatycznych
  • Wypracowywanie wymagań w formie Epics oraz User Stories, identyfikacja ewentualnych luk analitycznych i zarządzanie zmianą,
  • Odbiór i ocenę produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych,
  • Dbanie o spójność projektowanych rozwiązań pod kątem wizualnym oraz funkcjonalnym (UI orax UX)

Wymagania:

  • Min. trzy lata doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i / lub systemowych)
  • Doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań portalowych klasy CMS
  • Praktyczna znajomości UML, narzędzi typu CASE (mile widziany Enterprise Architect)
  • Znajomość notacji BPMN
  • Znajomość metod AGILE i Waterfall

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Ubezpieczenia